Muitinės formalumai

Norite išsiųsti krovinį iš Vilniaus ir reikia atlikti eksporto procedūrą , o gal greitai atvyksta krovinys į Klaipėdą ir nežinote kas atliks importo ar tranzito procedūrą? Nesirūpinkite, "Transloga" pasirūpins!

Muitinės formalumai:

  • Eksporto procedūros atlikimas;
  • Importo ir tranzito deklaracijų forminimas;
  • Muito ir PVM formalumai;
  • TIR CARNET, CMR ir kitų susijusių dokumentų pildymas;
  • Kliento atstovavimas muitinėje.

 

Norite susirasti patikimus partnerius, kurie galėtų ne tik pervežti jūsų krovinį, bet ir atlikti visus muitinės formalumus? Jūs suradote, tai įmonė "Transloga". Patyrę darbuotojai padės sutvarkyti visus muitinės formalumus Jūsų kroviniui. 

Atliksime eksporto procedūrą jūsų kroviniams gabenamiems oru, jūra, ar sausuma. Parplaukia, parskrenda, o gal parvažiuoja krovinys iš Europos ar užjūrio? Mes turime visus įrankius, kad galėtumėm jums padėti atlikti importo procedūrą. Krovinys keliaus toliau į Rusiją ar kitą NVS šalį? Atliksime tranzito procedūrą užpildysime CMR, TIR CARNET ar kitus reikalingus dokumentus ir štai jūsų krovinys keliauja pas jūsų klientą. O kartais reikia, tiesiog pasiklausti kiek muito mokesčio reikės sumokėti. Jeigu jums patinka puikus aptarnavimas ir malonus bendravimas, visa tai ir dar daugiau suteiks Jums  įmonė "Transloga". 

Siųsti užklausą!

“Jūsų kroviniu, pasirūpins mūsų komanda!”

Profesionalus aptarnavimas už prieinamą kainą.